poniedziałek, 29 listopada 2021

143. Bożonarodzeniowy decor

 Witajcie Kochani!

Dziś przybywam do Was z bożonarodzeniowym dekorem. 
Jakiś czas temu na grupie Świry Rękodzieła Inspirują odbył się live, w trakcie którego wykonywaliśmy jesienny liść z papierów z  kolekcji "Len i Koronki". Postanowiłam wykorzystać zdobytą tam wiedzę i wykonać dekor z motywem Bożego Narodzenia.

W swojej pracy wykorzystałam papiery od ITD Collection, a dokładnie kolekcję "Victorian Christmas". Pracowałam już na kilku kolekcjach, ale ta urzekła mnie bez reszty! 

A tak prezentuje się moja praca.
Brzegi dekoru wykończyłam pozłotą deco firmy Starwax w kolorze topaz. Pięknie skomponowała  mi się ona kolorystycznie z motywem na tle decoru. Wykonałam też delikatne chlapania białą farbką, aczkolwiek są one tak delikatne, że ciężko uchwycić mi je na zdjęciach. To moje pierwsze "zabawy" z "brudnymi" produktami do mix-mediów... Póki co bardzo ostrożne, ale kto wie, na jakie manowce rękodzieła jeszcze zejdę ;)

Święta zbliżają się coraz większymi krokami, szykujecie już ozdoby?

Miłego dnia!

2 komentarze:

  1. Bardzo klimatyczny decor. Podoba mi się ogromnie ❤

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak dla mnie bomba. Fajnie Ci to wyszło Aga , aczkolwiek ja odpadam w tworzeniu. MiX media to dla mnie póki co temat nieosiągalny i nie mam zamiaru uczyć się nowej techniki. To się już chyba nazywa SKS.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

159. Colmena w kolorze dzikiej śliwki.

 Witajcie Drodzy Czytelnicy. Dzisiejszy wpis dedykuję miłośnikom moich szydełkowych poczynań :) Jestem kolorystyczną sroczką- lubię to co ła...