poniedziałek, 14 czerwca 2021

104. Bujam w obłokach?

 Witajcie Kochani.

Korzystając z weny, która ostatnimi czasy mnie nie opuszcza, a wręcz przeciwnie- wciąż depcze po piętach, wykonałam dwa sympatyczne koszyczki ze sznurków 2 i 5 mm. Wszystko zaczęło się od... alergii córki. Mieszkam w bliskim sąsiedztwem z lasem i łąkami, a wiadomo- wszystko pyli. Zatkany nos pociechy sprawił, że przedszkole odpadło. A co dziecię robi, gdy jest chore? Marudzi. I z tego "marudzenia" powstały dwa projekty dedykowane córkom: błękitny zajączek dla Darii i urocza panda- dla Alicji.Wzór na tego kicającego po łące króliczka/zajączka znajdziecie tutaj <klik>, a błękitny sznurek zakupicie na stronie Kolorowe włóczki, kolorowe motki

Wzór na pandę również znajdziecie na stronie Hobbi.pl.


Moje koszyczki wykonane są w kolorach podniebnych obłoczków: błękitnym i białym, dlatego postanowiłam zgłosić je na wyzwanie  "Bujamy w obłokach" w Szufladzie <klik>.


To wszystko na dziś, a niebawem "pomaltretuję" Was kolejną porcją torebek ;)
Miłego dnia


8 komentarzy:

 1. Cudowne koszyczki😍, a czas spędzony z dziećmi bezcenny, choćby nawet maluchy marudziły. Z rozrzewnieniem wspominam takie chwile, moi chłopcy już po swojemu czas spędzają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację, pewnie za moment "wyrosną" ze spędzania czasu z mamą, więc łapię te momenty, póki jeszcze trwają :)

   Usuń
 2. Wena weną ale Ty to masz jakis zegar z gumy że tyle się tworzy i dzieje, Cudne koszyczki a ten panda jaki urocze ma rzęsy:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety doba tylko 24-godzinna, aczkolwiek wszystko zależy od umiejętnego gospodarowania czasem ;)

   Usuń
 3. Śliczny koszyk ! Dziękujemy za udział w wyzwaniu Szuflady :)

  OdpowiedzUsuń

123. Nowy Haft na Nowy Rok- postępy z sierpnia.

Witajcie Kochani, ostatnio trochę zaniedbuję bloga i Was, mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni. U mnie niezwykle pracowicie. Wpadam dziś t...